Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič kamionu zřejmě zabránil srážce motocyklu. Sám skončil v příkopu

date_range 31.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Dopravu v místě nehody řídili policisté. Foto: redakce

Dopravní nehoda, při které skončil kamion v příkopu, byla zřejmě zapříčiněna nebezpečným předjíždějícím manévrem motocyklisty. V úterý okolo patnácté hodiny projíždělo nákladní vozidlo s polskou poznávací značkou mezi Leskovcem a Valašskou Polankou. V nepřehledném místě, kde je plná čára, se řidič motocyklu jedoucí od Vsetína na Valašskou Polanku rozhodl kamion předjet.

 

„Řidič motocyklu předjížděl nákladní soupravu, a to na místě, kde je to zakázáno. Při předjíždění v pravotočivé zatáčce motocyklista neměl před sebou dostatečný rozhled, aby mohl bezpečně předjet. V momentě předjíždění jel v opačném směru osobní automobil. Řidič kamionu chtěl zabránit nehodě a najel co nejvíce k pravému okraji silnice, aby motorkář mohl projet. Najel ale na krajnici, která se s kamionem „utrhla“ a došlo k převrácení soupravy,“ popsal pro server regionvalassko.cz Petr Jaroš, tiskový mluvčí vsetínských policistů.

Místo dopravní nehody. Foto: redakce

Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, dechové zkoušky obou řidičů byly negativní. Škoda byla předběžně odhadnuta na více než milion korun. Odtah poškozeného kamionu si jeho řidič zajišťuje sám.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA