Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič motocyklu skončil ve svodidlech. Na místě přistával vrtulník

date_range 09.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Video spustíte níže

V pondělí 8. května krátce před šestnáctou hodinou vyjížděly záchranné složky k havárii motocyklu u Velkých Karlovic.

 

„Dvacetiletý řidič motorky značky KTM při jízdě po komunikaci II. třídy ze směru obce Bzová-Soláň na Jezernou po projetí pravotočivé zatáčky pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost a skončil ve svodidlech,“ popsal mluvčí policistů Radomír Šiška. Dobrovolní hasiči z Karolinky byli na místě jako první a ihned poskytli zraněnému motorkáři první pomoc.

Foto: SDH Karolinka a redakce

 

K místu nehody byl přivolán také vrtulník, pro který hasiči připravili na nedaleké mýtině prostor pro přistání. „Lékař nakonec rozhodl, že stav zraněného muže nevyžaduje letecký transport a do nemocnice jel sanitkou,“ uvedl mluvčí hasičů Aleš Fuksa. Řidiče motorky přijali lékaři ve Vsetínské nemocnici. Dechovou zkouškou byl u něj alkohol vyloučen.

 

Bližší okolnosti a přesnou příčinu nehody zjišťují dopravní policisté.

 

VIDEO: Vrtulník nakonec odlétal bez zraněného motorkáře

 

 

Tragická nehoda mladého motorkáře na Uherskohradišťku

 

O den dříve se ve Zlínském kraji stala další nehoda motorkáře. V neděli po třinácté hodině havaroval v katastru obce Košíky teprve osmnáctiletý řidič motocyklu. Mladík jel zřejmě příliš rychle a při průjezdu pravotočivou zatáčkou vyjel mimo komunikaci a havaroval.

 

Utrpěl vážná poranění. I přes veškeré úsilí se nepodařilo mladého muže oživit a vrtulník letecké záchranné služby, který na místě přistál, tak odlétl prázdný.

Místo tragické dopravní nehody. Foto: HZS

Hasiči vyprostili vrak motorky a místo předali policistům. Bližší okolnosti a přesnou příčinu tragické havárie nyní šetří uherskohradišťští kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA