Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič na námraze nezvládl svůj Mercedes

date_range 30.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
K hrozivě vypadající nehodě vyjížděli policisté ve středu 29.prosince o půl jedenácté dopoledne do místní části Bobrky v katastru Vsetína. Střetla se tam dvě vozidla. Při nehodě byly podle slov policejní mluvčí Lenky Javorkové, lehce zraněny dvě nezletilé děti a řidič.

„Pětatřicetiletý řidič jel od Jablůnky směrem ke Vsetínu. Rychlost jízdy nepřizpůsobil namrzlé a zasněžené vozovce. S mercedesem se dostal do smyku, který se pokoušel vyrovnat. To se mu nepodařilo, narazil do svodidel, odkud se vozidlo odrazilo do protisměru, kde zrovna projížděla řidička z Pardubicka, která ve svém Fordu vezla i dvě děti," uvedla mluvčí.

 

foto PČR Vsetín

 
Mercedes narazil pravým předním rohem do čelní části fordu, který byl odhozen do svodidel. Z hrozivě vypadající nehody vyvázli cestující poměrně dobře. Dvě děti z fordu utrpěly pouze lehká zranění, kdy měly pohmožděniny od bezpečnostních pásů.

„Po ošetření děti musely trpělivě čekat na policii, až kolegové provedou výslech jejich šestatřicetileté matky. Pořádný šok, který určitě při nehodě zažily, jsme se jim snažili zmírnit teplým čajem a malým policejním dárečkem. Dostaly od nás omalovánky, pastelky a mini puzzle," dodala Lenka Javorková.

Lehké zranění měl i řidič mercedesu, kterého policisté podezírají ze zavinění dopravní nehody. Alkohol dechová zkouška u obou řidičů vyloučila. Na vozidlech vznikla škoda za 170 000 korun.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA