Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič nadýchal 3 promile, rekord má 3,66

date_range 29.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 27. června odpoledne zastavili dopravní policisté řidiče, který při zkoušce na alkohol nadýchal 3 promile. „Nebyla to jeho první jízda pod vlivem alkoholu. Tento řidič způsobil před třemi lety dopravní nehodu, při které nadýchal 3,66 promile," uvedla tisková mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Kolem hlídky dopravních policistů, která měřila v Horní Bečvě rychlost vozidel, projelo auto bez zadní registrační značky. Vydali se za ním a zastavili ho. „Třiatřicetiletý řidič v autě značky Subaru z Bystřice pod Hostýnem, nadýchal při zkoušce na alkohol 3 promile," informovala mluvčí. Policisté muže zadrželi a odvezli ho nejprve na odběr krve do nemocnice a následně do policejní cely.

„Ve čtvrtek dopoledne jsme řidiči sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," dodala mluvčí. Nebyl to první řidičův prohřešek s alkoholem. V roce 2009 havaroval s vozidlem Škoda Favorit v Prostřední Bečvě. Vlivem silné podnapilosti sjel mimo vozovku, narazil do dopravní značky a s autem skončil na střeše. Při nehodě se lehce zranil. Policisté mu tenkrát naměřili 3,66 promile.

Nyní nenapravitelnému hříšníkovi za zmíněný trestný čin hrozí roční trest odnětí svobody.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA