Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič nadýchal 3 promile v neděli odpoledne

date_range 27.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 26. března v jednu hodinu odpoledne zastavili policisté ve Slavičíně v místní části Hrádek na Vlárské dráze pětapadesátiletého řidiče. Při běžné silniční kontrole u něj provedli i orientační dechovou zkoušku na alkohol.

„Policejní hlídka se nestačila divit, neboť se na přístroji ukázala hodnota 3.05 promile alkoholu v dechu. Řidič tak svým jednáním při jízdě velmi riskoval a to nejen se svým životem, ale i se životy ostatních účastníků silničního provozu. Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz," uvedla tisková mluvčí policistů Lucie Javoříková.

 Ilustrační foto PČR

Svým jednáním se silně podnapilý muž dopustil trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA