Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič při jízdě ucítil uvnitř vozu benzín, z pod kapoty vyšlehly plameny

date_range 30.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár automobilu u Brumova-Bylnice. Foto: HZS

Pár minut před pátou hodinou ranní byli v pondělí 30. května vysláni profesionální hasiči z Valašských Klobouk společně s dobrovolnými jednotkami z Brumova a Bylnice k požáru osobního auta tovarní značka Alfa Romeo, ke kterému došlo za Brumovem-Bylnicí směrem ke statní hranici se Slovenskem.

 

„Po příjezdu jednotek k místu události hořela motorová část vozu. Hasiči ihned zahájili hasební práce a během pár minut měli požár uhašený a velitel zásahu vyhlásil likvidaci. Požár se obešel bez zranění. Poté hasiči odtlačili vozidlo mimo silnici a uklidili vozovku,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Velitel zásahu si na místo povolal vyšetřovatele hasičů. Ten šetřením zjistil, že řidič při jízdě ucítil uvnitř vozu benzín. Proto zastavil a když vystoupil z auta vyšlehly z pod kapoty plameny. „Ohledáním automobilu zjistil, že příčinou vzniku požáru byla technická závada na palivovém systému. Škodu společně s majitelem vyčíslil na 40 tisíc korun,“ dodala Lucie Javoříková.

 

Požár automobilu u Brumova-Bylnice. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA