Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič s vozidlem prorazil svodidla mostu

date_range 23.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Profesionální hasiči ze stanice Luhačovice byli v pondělí 23. dubna v sedm hodin ráno vysláni k dopravní nehodě do obce Ludkovice na Zlínsku. Zde u kruhového objezdu řidič osobního vozidla tovární značky Honda po rozbití svodidel sjel do místního potoku.

„Řidič při nehodě neutrpěl žádné zranění. Z vozidla však začal vytékat do vody olej. Přivolaní hasiči proto ihned po svém příjezdu umístili do vody sorbční hady," sdělila tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Řidič s vozidlem prorazil svodidla mostu                     foto: HZS             další foto (4)

Další problém nastal s vytažením vozidla ven z koryta potoku. „K nehodě byla vyslána další jednotka hasičů, a to ze stanice Otrokovice, která k havárii vozidla přijela s vyprošťovacím automobilem. S jeho pomocí vozidlo hasiči vytáhli zpět na vozovku," popsala Javoříková.

Z vozidla začal vytékat do vody olej                   foto: HZS             další foto (4)

Hasiči uklidili uniklé ropné produkty, aby nedošlo k ohrožení životního prostředí a vrátili se zpět na svou základnu. Příčina nehody je v šetření dopravních policistů.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA