Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič sjel se Škodou Fabia do potoka

date_range 29.Led, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 29.01. došlo v obci Zděchov k tragické havárii osobního auta. Na místě zasahovali záchranáři, policisté a tři jednotky hasičů.

„Oznámení o dopravní nehodě přijal operátor tísňové linky krajského operačního střediska hasičů v 16:57 hodin. Podle prvotních informací se havarované osobní vozidlo nacházelo v korytě potoku a jeho řidič zůstal v kabině," uvedl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Na místo události byli vysláni i profesionální hasiči ze stanice Vsetín a současně také dobrovolní hasiči z obce Halenkov. Ti také na místo dorazili jako první a hned se připojili k policistům a dalším občanům, kteří vytáhli bezvládné tělo řidiče z vozidla a pokoušeli se ho oživit. „K resuscitaci se následně připojili i profesionální hasiči a záchranáři. Přes veškerou snahu všech zúčastněných se řidiče oživit nepodařilo," řekl Netopil.

Foto: HZS    další foto (4)

„Jedenapadesátiletý řidič jel od Huslenek směrem na Zděchov. Prozatím z nezjištěných příčin vjel do protisměru a následně do potoka. K určení příčiny smrti byla nařízena pitva. V tuto chvíli nelze vyloučit, že měl řidič během jízdy zdravotní problémy," řekla k nehodě tisková mluvčí policistů Milena Šabatová.

Hasiči také zajistili havarované vozidlo, které v korytě potoku leželo převrácené na levém boku. Únik provozních kapalin zjištěn nebyl. „Velitel zásahu povolal na místo jednotku profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice s vyprošťovacím automobilem. Po jejich příjezdu bylo vozidlo vytaženo pomocí lanového navijáku," doplnil Libor Netopil.

Tento víkend lze z pohledu profesionálních hasičů označit jako velmi náročný a tragický. V sobotu ráno likvidovaly jednotky hasičů rozsáhlý požár v obci Velíková. Následně hasiči zasahovali na místě dopravní nehody osobního vozidla s vlakem ve Zlíně, při které vyprošťovali zraněnou osobu a odpoledne asistovali na místě tragického střetu cyklisty s osobním vozidlem u Slušovic. V nedělních nočních hodinách pak likvidovali požár zahradní chatky ve Zlíně – Malenovicích, který si vyžádal jeden lidský život.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA