Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič skútru narazil do stromu. Přiznal se, že před jízdou pil

date_range 19.Pro, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda se stala mezi Vizovicemi a Loučkou, foto: PČR

Ve středu před polednem přijal operační důstojník na lince tísňového volání policie informaci o havárii motorkáře do stromu na silnici mezi Vizovicemi a Loučkou. Podle slov oznamovatele ležel řidič motocyklu na zemi a nehýbal se.

 

Na místo dorazili záchranáři, kteří u muže zjistili zřejmě těžké zranění, nicméně muž s nimi zpočátku odmítl odjet do nemocnice, nakonec ale souhlasil. „Policisté z Vizovice poté dechovou zkouškou zjistili u muže požití alkoholu před jízdou. Jednačtyřicetiletý místní řidič přiznal, že vypil dvě piva. Hodnota na displeji přístroje ukázala 0,33 promile alkoholu,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Poškozený skútr po nehodě, foto: PČR

Řidič při jízdě z Vizovic do Loučky nezvládl projet levotočivou zatáčkou, na mokré silnici přejel vpravo mimo vozovku a narazil do stromu. Celková škoda činí předběžně třicet tisíc korun. „Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz. Za přestupek mu ve správním řízení hrozí několikatisícová pokuta a zákaz řízení,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA