Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič usnul. Vůz skončil na zábradlí mostu

date_range 26.Srp, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly ve středu v odpoledních hodinách u obce Poteč na Valašskokloboucku.

V 15:27 hodin byla vyžádána pomoc profesionálních hasičů na místě dopravní nehody osobního vozidla zn. Ford, které havarovalo na komunikaci mezi obcemi Valašské Příkazy a Poteč. „Vozidlo najelo na svodidla u krajnice komunikace a zůstalo na nich zachyceno," uvedl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Vůz skončil na zábradlí mostu (foto redakce)   …další fotky

Jako první dorazili na místo profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky. Ti zajistili místo nehody i samotné havarované vozidlo proti vzniku požáru a dalšímu úniku provozních kapalin.

„K vyproštění vozidla byl na místo vyslán automobilní jeřáb otrokovických profesionálních hasičů," řekl mluvčí. Po zadokumentování nehody policisty, příjezdu a přípravě jeřábu, byl automobil ze svodidel sundán a naložen na vozidlo odtahové služby. „Hasiči pak dokončili nutné úklidové a likvidační práce," dodal Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA