Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidička nedala přednost motorkáři

date_range 02.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 2. září krátce po půl třetí odpoledne došlo ve Vsetíně, části Horní Jasenka k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem a motocyklistou, který utrpěl těžké zranění. Informovala o tom mluvčí policistů Lenka Javorková.

„Padesátiletá řidička ze Vsetína vyjížděla s osobním vozidlem značky Ford Mondeo po účelové komunikaci od rodinného domku, přičemž chtěla odbočit vlevo a pokračovat směrem do centra Vsetína. Při vjíždění na hlavní silnici však přehlédla motocyklistu, který jel od centra města směrem na Dušnou," popsala událost Javorková.

Řidiči motorky značky Yamaha nedala žena za volantem přednost v jízdě a ten narazil do jejího vozu. Při nehodě utrpěl čtyřicetiletý motorkář ze Vsetína těžké zranění, se kterým byl letecky transportován do olomoucké nemocnice.

„Dechová zkouška u řidičky osobního vozidla byla negativní. U řidiče motocyklu byl nařízen odběr krve. Místo dopravní nehody bylo asi půl hodiny úplně uzavřené," dola mluvčí. Nehodu nyní vyšetřují dopravní policisté.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA