Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidička nezvládla průjezd přes Barák. Vozidlo skončilo na střeše

date_range 28.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda mezi Vizovicemi a Loučkou. Foto: HZS

V pátek 27. ledna odpoledne vyjížděly záchranné složky k nehodě na silnici mezi Vizovicemi a Loučkou (tento úsek je místními nazývaný jako Barák). V serpentinách nedaleko od rozhledny Doubrava směrem k obci Loučka havarovalo osobní vozidlo.

 

Silnice byla v místě nehody zledovatělá. K nehodě kromě záchranářů a policistů přijela také dobrovolná jednotka hasičů města Vizovice. Jednotka HZS Zlínského kraje stanice Zlín zůstala stát se zásahovým automobilem na kraji lesa kvůli náledí. „Automobil je na střeše mimo silnici bez úniku provozních kapalin. Zraněná řidička byla sanitkou odvezena do nemocnice,“ uvedl krátce po příjezdu hasičů jejich mluvčí Roman Žemlička.

 

Nehoda mezi Vizovicemi a Loučkou. Foto: HZS

 

Úsek Vizovice – Loučka patří mezi 5 % krajských silnic, které se v zimě neudržují. Řidiče na to upozorňuje svislé dopravní značení. Přesto je často využíván jako zkratka.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA