Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidička zůstala po nehodě v Lidečku zaklíněná ve voze

date_range 23.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda na namrzlé komunikaci, foto: HZS

Ve středu 22. ledna krátce před sedmou hodinou večerní byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky a Vsetín k obci Lidečko, kde řidička havarovala na namrzlém místní komunikaci.

 

„Přetočila se se svým vozidlem přes střechu a skončila s autem na boku v potoce vedle cesty. Při nehodě byla zraněna řidička, která zůstala ve vozidle zaklíněna. Zranění taktéž utrpěl spolujezdec. Tomu se z vozidla podařilo dostat bez pomoci hasičů,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Místo nehody, foto: HZS

 

Hasiči zraněnou ženu vyprostili ven a předali ji do péče záchranářům, ti ji odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. Automobil s pomocí navijáku přetočili zpět na kola a vytáhli na cestu z koryta potoka. Šetření nehody si převzali dopravní policisté. Hasiči během zásahu jednotek IZS místo nehody osvětlovali.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA