Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rockové hradby budou tento rok dvoudenní

date_range 19.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Rok utekl jak voda a v Brumově-Bylnici se opět chystá v pořadí již 6 ročník rockových hradeb. Letošním termínem je pátek a sobota 10.-11. června. Přes obrovský přetlak hlásících se skupin z různých koutů ČR a dokonce i z jiných států byli pořadatelé nuceni požádat radu města o výjimku a povolení dvoudenní verze festivalu. Jak je již pravidlem na každém ročníku vždy vystoupí jeden hlavní známý host a zbytek produkce je tvořen dle možností rozpočtu akce.

„Tentokrát jsme zajistili na každý den známého interpreta. Na páteční večer se stal hlavní hvězdou Láďa Křížek se skupinou KREYSON a druhý den vystoupí Miro Šmajda se svou kapelou ROSEMAID," uvedl Ivo Haraga mladší z pořádající OLD&HARY AGENCY.

 

foto OLD&HARY AGENCY

 
Pořadatelé doufají, že letos bude počasí akci přát. „Vloni jsme museli kvůli nepřízni počasí přesunout vystoupení do kulturního domu. Věříme, že letos tomu tak nebude a vše proběhne v hradním amfiteátru za hojného počtu příznivců dobré muziky," dodal Haraga.

Samozřejmostí vedle vystoupení hvězd jsou stálice rockové hudby, domácí POWER 5 a DECIDE. Pátek před sedmnáctou hodinou zahajuje kapela Warholl, po nich přijde na řadu Moravský anděl, Master nebo The Pant.

Sobotní koncerty začínají na hradním nádvoří už před čtrnáctou hodinou. Postupně se na podiu vystřídají kapely Call my name, Fire rice, hornolidečský DEVON-PERPETUUM či klobucký ŠAMAT. Kompletní rozpis kapel s časy hraní najdete na plakátu akce.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA