Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rockový kabátovský večer v Klobučanu obohatí skupina VitamínM

date_range 03.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela VitamínM

ROZHOVOR / Připravovaný kabátovský večer v KD Klobučan obohatí valašská skupina VitamínM. „Snažíme se obnovit kult bigbítu a vrátit zašlou slávu klasických tanečních zábav,“ říká manažer kapely Kevin K. Horinek, který usiluje o vytvoření stabilního zázemí pro bigbítové kapely na Valašsku.

 

Kapela VitaminM v novém složení hraje českou rockovou muziku. Představí se v sobotu 7. května od 20.00 na pódiu KD Klobučan ve Valašských Kloboukách, kde si zahraje společně s kapelou Tabák – Kabát revival.

 

S čím VitaminM přichází na místní hudební scénu, prozradil kytarista a zpěvák Přemek Vonka…

 

S čím chcete překvapit místní scénu?

Pro místní bigbíťáky budeme hrát tradiční rockové pecky jako Kabát, Arakain, Alkehol, Harlej … a pro mladé publikum zase moderní rádiovky od Lucie, Wanastovi vjeci, Iné Kafe, UDG atd. Plánujeme z každé zábavy udělat kvalitní hudební show.

 

Myslíte, že klasický zábavový bigbít neumře s těmi, „kteří na něm vyrostli?“

Máme pocit, že se chuť chodit na zábavy zase probouzí. Není to však jen o rocku a metalu, ale spíš o oblíbených pop rockových coverech, Kvalitní play list moderní muziky dokáže přitáhnout i mladé publikum…

Zpěvák kapely VitamínM Přemek Vonka

Vlastní tvorba tedy nemá šanci?

Na zábavách ani ne. Snažili jsme se, ale sami jsme vždy viděli odliv tancujících z tanečního parketu. Dnes e lidi chtějí bavit, zpívat si a tančit na to, co znají. Až načerpáme atmosféru, možná najdeme strategii, jak prorazit s vlastní tvorbou.

 

Zkoušíte pravidelně nebo se spoléháte na zkušenosti?

Zkoušíme pravidelně každý týden a snažíme se, abychom představili, byť covery, ale kvalitně zahrané a zazpívané.

 

Hrajete už spoustu let. Co vás žene kupředu?

Všichni v naší kapele odjakživa žijí muzikou a jsme vždycky nadšení, když vidíme kotel pod pódiem. Vzájemná energie je nesmírně obohacující a moc se na ni do Valašských Klobouk  těšíme.

 

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA