Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rodiče obíral o peníze a vulgárně jim nadával. Policisté ze Slavičína agresivního muže vykázali z domu

date_range 08.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

Mladý muž nepřispívá na chod domácnosti, naopak svoje rodiče nutí, aby mu dávali peníze, které potom propije nebo prohraje na automatech. Často demoluje zařízení domu a rodiče napadá vulgárními výrazy a vyhrožuje násilím. Policisté ze Slavičína vykázali šestadvacetiletého muže z obce poblíž Slavičína z rodinného domu, který obývá společně se svými rodiči a dvěma staršími bratry.

 

Dvaasedmdesátiletý muž volal na linku tísňového volání policie kvůli agresivitě svého syna již několikrát. Nakonec se rozhodl situaci vyřešit soudním vystěhováním syna. „Jakmile došla synovi výzva k vystěhování, opět se rozlítil, házel doma různými předměty, svým rodičům vyhrožoval za pomoci vulgárních výrazů fyzickým napadením, rozkopl několikery dveře uvnitř domu. Senior tedy opět zavolal na linku tísňového volání, ale syn před příjezdem policistů odjel. Policisté přesto přistoupili k radikálnímu opatření a mladého muže vykázali na dobu deseti dnů z domu, přilehlého pozemku a okolí,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi