Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rodinný běh opět pro dobrou věc

date_range 27.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Již potřetí můžete účastí na charitativním rodinném běhu podpořit Vsetínskou nemocnici a její pacienty. Běží se v sobotu 1. října 2016 ve 12.00 hodin a startovné je letos dobrovolné. Záštitu nad benefičním projektem převzala společnost TES Vsetín s.r.o., která za každého registrovaného účastníka přidá k výtěžku 100 Kč. A co Vy? Již jste se přihlásili?

Rodinný běh opět podpoří Vsetínskou nemocnici

Start TES Rodinného běhu je – jak už bylo zmíněno – v sobotu 1. října 2016 v pravé poledne, tedy v 12.00 hodin v Panské zahradě ve Vsetíně. Přihlašovat se můžete již nyní, a to prostřednictvím internetových stránek, kde se také dozvíte další podrobnosti. Prezence v den závodu od 9.00 do 11.30 hodin.

TES Rodinný běh se koná v rámci série závodů Valachiarun Vsetín. Trasa vede z Panské zahrady kolem gymnázia přes Dolní náměstí, Kobzáňovou ulicí zpět do parku. Běh je bez věkových omezení, běží s námi tradičně rodiče s kočárky, děti na odrážedlech a podobně, trasu můžete zdolat i běžnou chůzí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA