Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rychlost vozidel pohlídají tři nové měřiče

date_range 03.Lis, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Řidičům směřujícím do Valašských Klobouk od Smoliny a Mirošova a také šoférům přijíždějícím v obou směrech do Lipiny oznámí rychlost jejich vozidla nové měřiče. Informační panely reagují na blížící se auto změnou barvy číselné hodnoty. Optimální rychlost sdělují oranžově a v případě dosažení vysoké rychlosti pak upozorňují řidiče červeně a zobrazují mu pokyn „ZPOMAL". Celkové náklady na pořízení tří měřičů činily 196 tisíc korun a dotací 98 tisíc na ně přispěl Zlínský kraj.

  Měřič při vjezdu do Lipiny

„Nové informační měřiče mají přispět k tomu, aby řidiči věnovali pozornost rychlosti svého vozidla při vjezdu do zastavěných lokalit Valašských Klobouk a místní části Lipina. Od zařízení si slibujeme preventivní účinek proti překračování povolené padesátikilometrové rychlosti, a tím i posílení bezpečnosti silničního provozu v obci," vyjádřila starostka Eliška Olšáková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA