Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

S opravou silnice v obci Valašské Příkazy se začne až na podzim

date_range 10.Čvn, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Sesuv svahu na silnici I/57 v obci Valašské Příkazy komplikuje dopravu. Foto: redakce

V obci Valašské Příkazy trápí řidiče již několik měsíců uzavřený jeden jízdní pruh silnice I/57. Důvodem je sesuv svahu pod komunikací. Dopravu na této frekventované silnici řídí semafory. Tuto komunikaci stejně jako ostatní silnice 1. třídy má ve své správě Ředitelství silnic a dálnic České republiky.

 

„Bohužel diagnostika ukázala, že poškození vozovky je velmi rozsáhlé. Nyní na opravu vypracováváme nový projekt. Realizaci opravy předpokládáme letos na podzim,“ uvedla pro server regionvalassko.cz Lucie Trubelíková z týmu komunikace Ředitelství silnic a dálnic ČR.

 

V blízkosti místa, kde došlo k sesuvu a následnému poškození vozovky, se loni v říjnu osazovala lávka pro cyklostezku za pomocí speciálního jeřábu (vysílali jsem ŽIVĚ zde). Podle Ředitelství silnic a dálnic ČR je to jeden z důvodů, proč k sesuvu mohlo dojít. „K poškození vozovky ve zmíněném úseku „napomohly“ nadměrné srážky a pohyb těžké techniky, která se po komunikaci 1. třídy pohybovala při stavbě cyklostezky,“ dodala Lucie Trubelíková.

 

Jak již bylo zmíněno, řidiči budou muset vydržet až do podzimu, kdy má být poškozený úsek opraven.

 

Foto: redakce

 

Místo dopravního omezení:

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA