Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

S téměř dvěma promile způsobil nehodu a ujel

date_range 28.Čvc, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu dopoledne se vydal na výlet třicetiletý řidič Škody Octavia. Zřejmě pozapomněl, že pod vlivem alkoholu by za volantem sedět neměl.

Jeho zapomnětlivost se mu ovšem vymstila. Při jízdě ve Valašských Kloboukách se rozhodl na nepřehledném úseku cesty předjíždět. Když uviděl v protisměru vozidlo řítící se proti němu, musel zareagovat, aby zabránil střetu. Strhl řízení vpravo ve snaze zařadit se před předjížděné vozidlo. „Při tomto manévru ovšem narazil do zadní části auta jedoucího ve stejném směru. To jej však neodradilo od pokračování v bezohledné jízdě. Ujel tedy z místa dopravní nehody bez zastavení," uvedla tisková mluvčí policie Monika Kozumplíková.

Řidič poškozeného vozidla zavolal na linku 158 a operační důstojník vyhlásil po agresivním řidiči pátrání. Policisté z Valašských Klobouk našli Škodu Octavii i s řidičem zaparkovanou u Základní školy ve Valašských Kloboukách. Dechová zkouška prokázala 1,7 promile alkoholu v dechu. Přesto ještě policisté nařídili odběr krve ve zdravotnickém zařízení a zadrželi muži řidičský průkaz. „Jen souhrou šťastných náhod se nikomu ze zúčastněných nic nestalo. Škoda na vozidlech se vyšplhala na šedesát tisíc korun," doplnila tisková mluvčí.

„Nezodpovědného řidiče prověřujeme pro podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Kromě toho, že zřejmě zůstane nějakou dobu bez řidičského průkazu, mohl by si také posedět až tři roky za mřížemi," dodala Kozumplíková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA