Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Šamat vydává klip ke svému debutu V zajetí doby

date_range 06.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Z videoklipu Mrhaj čas

Valašskokloboucká kapela vydala svůj klip k písni Mrhaj čas, která se objevila také na jejich novém albu V zajetí doby. Natáčení nebylo jednoduché a končilo se většinou až za svítání. Hudebníci se objeví i v TV Rebel. Více už ale v krátkém rozhovoru s bubeníkem Františkem Brlicou.

 

Jak probíhalo celé natáčení a kde se celé točení realizovalo?

Natáčení bylo super, užili jsme si to. Už jako malý jsem vždycky chtěl točit klipy s kapelou a na tom se nic nezměnilo. Takže je to takové plnění si dětských přání za to, kolik úsilí a času věnujeme kapele.

Jinak s prostorem nám vyšel vstříc pan Josef Kliš z Horní Lidče (předseda JZD Francova Lhota) a dovolil nám natáčet přímo v areálu družstva. Nebylo vůbec jednoduché sehnat místo, protože jsme měli určité požadavky, jak by to mělo vypadat a zároveň aby to bylo co nejdál od civilizace, protože se začalo točit až za tmy a končilo se za svítání.

 

Co je pro vaši skupinu dalším cílem?

Určitě teď nechceme zůstat stát na místě. Dali jsme si za cíl CD, se kterým jsme nad míru spokojeni a za to moc děkujeme Vaškovi Draisaitlovi ze studia Bomb Jack. Teď musíme hlavně nové CD hrát. Snažíme se určit si dlouhodobější plány a podle nich se řídit. Není jednoduché, aby 5 lidí, kteří toho mají i tak dost, fungovali tak, jak fungují, ale výsledek stojí určitě za to. Teď se hlavně snažíme, abychom hráli co nejvíc akcí a aby nás bylo vidět. Nedávno jsme se například objevili ve dvou číslech časopisu Spark a na podzim nás můžete dvakrát vidět na TV Rebel.

 

Pojedete k albu nějaké tour a kde vás můžeme vidět?

Ano ano, dali jsme se do plánování turné k prezentaci CD. Všechno určitě najdete na našich webových nebo facebookových stránkách. Každopádně tam máme zastávky Zlín, Brno, Praha a pár dalších. Na co se těšíme nejvíc, i když nevím, jestli můžu mluvit za všechny, ale já určitě, tak to je 9. listopadu ve Valašských Kloboukách v malém sále kulturního domu Klobučan, kdy proběhne křest celého CD. Doufáme, že to bude velké, takže určitě přijďte. Společně s námi si zahrají také kapely Schelinger revival a Vyhoď blinkr. Dáme si panáka, pokecáme a hlavně bude k dostání naše nové CD. No prostě akce jak má být.

 

Na nový videoklip se můžete podívat tady.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi