Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Šanov vítězství v turnaji neobhájil

date_range 28.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 

V sobotu 27. 2. 2010 byl v Brumově-Bylnici sehrán tradiční – již V. ročník turnaje – Memoriál bratrů Bartozelových hráču nad 35 let. Tento turnaj pořádá domácí mužstvo – FC Bylnice na památku svých kamarádů ! Účastnila se ho mužstva : HC Brumov, Horní Srní SK, FC Bylnice a vítězství obhajovalo mužstvo ze Šanova . Taky tentokrát v hale Brumov od 9. hodin postupně sehrála mužstva své zapasy dle programu každý s každým.

Pikatní souboj byl na úplný konec celého turnaje, kdy nastoupila v místním derby HC Brumov proti FC Bylnice. Tento zápas určil vítěze celého turnaje – zvítězilo mužstvo FC Bylnice !

 

foto Alois Strnad     více fotek

 
Závěrem lze opět konstatovat, že zápasy měly patřičný náboj a kvalitu. Škoda jen, že do haly v Brumově přišlo málo diváků, viděli by totiž spousty krásných fotbalových akcí, které na zelených trávnicích těžko někdo předvede. A co domácí FC Bylnice ? Začali prohrou s Horním Srní, ale pak už soupeře jasně přehrávali. Nastoupili v sestavě : Červenka R. – Strnad A.,Slováček J.,Pecl L.,Bartozel J.,Řepa F.,Murka P.,Macháč P., Svoboda J. a Lysák P

Přehled zápasů :

1.HC BRUMOV – TJ ŠANOV 2:1
2.FC BYLNICE – HORNÍ SRNÍ 2:3
3.HC BRUMOV – HORNÍ SRNÍ 1:0
4.FC BYLNICE – TJ ŠANOV 9:3
5.TJ ŠANOV – HORNÍ SRNÍ 5:7
6.FC BYLNICE – HC BRUMOV 9:2

Pořadí turnaje :

1.místo FC Bylnice 6 bodů skóre 20:8
2.místo Hor.Srní 6 bodů skóre 10:8
3.místo HC Brumov 6 bodů skóre 5:10
4.místo TJ Šanov 0 bodů skóre 9:18

Ogaři Bartozelovi předali ceny : Nejlepším brankařem byl vyhlášen Gazdík Mir.- TJ Šanov. Nejlepším střelcem (4 branky) byl vyhlášen Murka Petr – FC Bylnice. Celý turnaj odpískal s přehledem rozhodčí pan Belžík Jirka ze Slavičína.

 
Alois Strnad
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA