Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Saunová noc, běžecký závod a zvěřina

date_range 31.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Relaxační i sportovní zážitky nabídne o prvním listopadovém víkendu Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.

Relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal se v sobotu 3. 11. opět zapojí do celostátní akce Den saunování – Saunová noc. Ta je zaměřena na popularizaci saunování a vybraná centra se při ní otevírají netradičně v nočních hodinách a nabízejí zajímavé doprovodné akce. „Obvykle máme otevřeno do 22 hodin, při Saunové noci ale návštěvníci mohou za zvýhodněné ceny zůstat až do půlnoci. S přítomnými pracovníky mohou konzultovat zásady správného saunování a vyzkoušet saunovací rituály, které se budou konat každou hodinu v sauně Dome i v menší bylinkové sauně. Zdarma nabídneme občerstvení v podobě čerstvého ovoce a pramenité vody. Prostory Wellness Horal ozáří na dvě stě svíček," uvedl ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

 Saunovací rituál   (foto archiv pořadatelů)

Právě se saunovacími rituály v minulých dnech zástupci Wellness Horal zabodovali na světovém mistrovství v Grazu, kde saunér Jiří Malina obsadil 13. místo.

Na neděli 4. 11. chystá Resort Valachy nový terénní běžecký závod s názvem Běhej Valachy. Sportovci všeho věku při něm mohou poměřit své síly na několika tratích, z nichž nejkratší pro děti měří 300 metrů a nejdelší pro zkušené závodníky 11 kilometrů členitým valašským terénem. „Jde o nultý ročník závodu, rádi bychom z něj vytvořili novou tradici. Pořádáme již dvě sportovní události – v zimě lyžařský závod Razula Open Cup a v létě minitriatlon Valachyman. Samostatný běžecký závod je novinkou," uvedl jeden z organizátorů Michal Vala.

Registrace závodníků probíhá na www.valachy.cz/behej-valachy  nebo na místě v den závodu do 11:00. Startovné 100 Kč zahrnuje občerstvení (jídlo a nápoj), vítězové budou odměněni vouchery na relaxaci od Resortu Valachy a drobnou elektronikou a dalšími dárky od partnerů. Sportovci mohou po závodu využít sprchy v hotelu Galik. Hlavní trať závodu v délce 11 km má charakter terénního krosu/trail runningu. Využívá především lesní cesty, pěšiny a kratší asfaltový úsek. Vede přes zajímavá místa, nádhernou podzimní přírodou s četnými výhledy do okolí. Je dostatečně náročná, své dělá hlavně převýšení cca 400 metrů. Poběží se také trať dlouhá 4,2 km vhodná pro juniory a méně zdatné sportovce. Pro děti budou připraveny kratší nenáročné tratě v délce 300, 600 a 900 metrů. Dětské závody startují v 11 hodin, hlavní závod ve 12 hodin.

Hotel Galik navíc pro závodníky i další návštěvníky připravuje na celý prodloužený víkend od 1 do 4. 11. Myslivecké menu s bohatou nabídkou zvěřinových specialit. Sportovní i gurmánské zážitky mohou návštěvníci završit relaxací a koupáním ve Wellness Horal v 3,5 km vzdáleném hotelu Horal, které je otevřeno denně od 7 do 22 hodin, nebo třeba výletem k nové rozhledně Miloňová.

http://www.valachy.cz/  

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA