Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

SDH Štítná slaví 120 let od svého založení

date_range 30.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Hasičský sbor ze Štítné nad Vláří oslaví v neděli 31. července stodvacáté výročí. Kromě štítenských hasičů přijedou i spřátelené sbory, předvádět se budou hasičské zásahy a technika.

Do Štítné dorazí více než desítka mužstev z okolních obcí. „Přivezou deset veteránů, které si diváci budou moct prohlédnout," uvedl starosta štítenských hasičů Josef Tkadlec.

„Na hřišti bude k vidění například zásah dobrovolných hasičů u hořícího domku," dodal Tkadlec. Přijedou také profesionálové z Valašských Klobouk, kteří předvedou svoji techniku. Hudební doprovod zajistí Dúbravanka.

Oslavou ožije celá obec. „Nejdříve bude mše v kostele s vysvěcením praporu a po přesunu na hasičskou zbrojnici bude pro zvané přichystán oběd," sdělil Josef Tkadlec. Po slavnostní jízdě ze zbrojnice na hřiště bude zahájen odpolední program.

Pozvánka na oslavu 

-JJ-

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA