Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Se skoro čtyřmi promile prorazil stěnu baru

date_range 24.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 

Neobvyklý případ výtržnictví řešili uplynulý víkend vsetínští strážníci. Odehrál se v jednom z místních barů a jeho hlavním protagonistou byl osmadvacetiletý muž ze Vsetína, který i přes silnou podnapilost dokázal pěstí vyvinout takovou sílu, že prorazil zeď.

Případ se odehrál po půl jedenácté v noci v restauraci Eso na Sychrově. „Zatelefonovala nám servírka, že jeden z podnapilých hostů rozbil rukou zeď. Hlídka proto okamžitě vyjela na místo a dotyčného ještě nalezla v baru," popisuje případ ředitel vsetínské městské policie Nikolaj Martinák s tím, že provedená dechová zkouška prokázala přítomnost 3,32 promile alkoholu v dechu agresora.

Incident měl ale poměrně pozitivní rozuzlení. „Muž se sice odmítl k případu vyjádřit, nicméně uvedl, že veškerou škodu uhradí. Na tom se dohodl i s obsluhou baru," uvedl Martinák. Případ bude dál řešen jako přestupek proti majetku a občanskému soužití, za což provinilci hrozí až patnáctitisícová pokuta.

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA