Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sedmáci z Vlachovic absolvovali lyžařský kurz

date_range 25.Úno, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Ve dnech od 5. do 10. února 2017 se pod vedením p. Daňka a p. Macka uskutečnil lyžařský kurz žáků ZŠ Vlachovice. Lyžařský výcvik probíhal ve SKI areálu Troják v Hostýnských vrších, kde se žáci sedmé třídy učili lyžařským dovednostem. Nádherně upravená sjezdovka a služby provozovatelů zajistily výborné podmínky pro výuku lyžování.

Žáci se neučili jen praktickým dovednostem, ale během týdne absolvovali i několik přednášek zaměřených na teoretické znalosti v lyžování, dále dětský karneval, diskotéku, scénky na dané téma, soutěž „ stavby ze sněhu", bowling.

Sedmáci z Vlachovic absolvovali lyžařský kurz                     fotogalerie

Během pobytu bylo pro žáky připraveno několik soutěží ( závod ve slalomu, lyžařské dovednosti, scénky, soutěž masek, stavby ze sněhu, pořádek na pokojích, skokan kurzu – největší pokrok v lyžování apod.) , za které byli odměněni diplomy a věcnými cenami.

„Ve čtvrtek nás navštívil pan farář P. ICLic. ThLic. František Cinciala, který pozdravil všechny účastníky a na chvíli zažil atmosféru lyžařského kurzu. Z jeho rukou žáci dostávali diplomy za jednotlivé soutěže. Všechny pochválil za jejich získané dovednosti v lyžování, za chování a aktivitu během pobytu. Přislíbil účast i v následujícím roce. Jeho návštěvy si velmi vážíme," uvedl ředitel školy Mgr. Petr Daněk.

Lyžařský kurz splnil svůj účel. Všichni žáci zvládli dle svých možností základy techniky sjezdového lyžování a také prospěl k utužení třídního kolektivu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA