Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motocyklista skončil u Petrůvky pod svodidly. Policie hledá řidičku Octavie

date_range 25.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda motocyklisty u Petrůvky. Foto: HZS

Ve čtvrtek ráno zasahovaly záchranné složky u nehody v kopcích obce Petrůvky. Před půl sedmou ranní zde po kolizi s osobním vozem Mercedes havaroval motocyklista. Na místo havárie byly vyslány všechny složky IZS. Tvořily se dlouhé kolony.

 

„Sedmnáctiletý motocyklista jel ve směru od Petrůvky na Luhačovice, nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravní situaci a nestihl zabrzdit za před ním jedoucím vozidlem, jehož řidič přibrzdil, aby se vyhnul protijedoucímu vozidlu. Motocyklista havaroval, motocykl narazil do před ním jedoucího vozidla a motocyklista skončil pod svodidly,“ popsala pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů por. Bc. Monika Kozumplíková.

 

Ve chvíli, kdy řidič Mercedesu zabrzdil, předjížděla v protisměru řidička stříbrného vozidla Škoda Octavia Combi první generace autobus jedoucí před ní. „Pokud jste jeli kolem nebo jste zrovna cestovali autobusem směrem do Slavičína a řidičku nebo vozidlo jste poznali, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158. Případně se nám může ozvat sama paní řidička,“ požádala mluvčí policistů.

 

Nehoda motocyklisty u Petrůvky. Foto: HZS a PČR

 

„Hasiči ze stanice Slavičín asistovali při ošetření mladíka a jeho následném transportu do sanitního vozu. Hasiči u motorky provedli protipožární opatření. Poté kyvadlově řídili v místě nehody dopravu, neboť se v obou směrech tvořily dlouhé kolony netrpělivých řidičů,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Záchranáři motorkáře převezli s lehkým zraněním do nemocnice. Dechová zkouška u něj byla negativní. Celková škoda je vyčíslena na 155 tisíc korun.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA