Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sedmý ročník Discoplesu láká do Brumova na známé tváře /SOUTĚŽ/

date_range 14.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Chcete potkat známé tváře? Jestliže ano, navštivte DISCOPLES v Brumově-Bylnici, který v letošním roce nese číslo 7.  Akce, která se koná 23. 3. 2019, přináší moderátorské slovo od Ondry Albrechta, o hudbu se postará DJ Rico z exotického Barbadosu, známí lamači dívčích srdcí The Maniacs a také oblíbený DJ BlizixXx.

 

„Během večera vystoupí Reborn Squad, což jsou tanečníci ze Zlínského kraje, kteří se účastní soutěží nejen u nás, ale i v zahraničí a vystupují na mnoha kulturních akcích. Jejich taneční show je mix akrobacie, tanečních sestav, a točivých prvků nejvyšší obtížnosti. Dalším překvapením je BMX Freestyle show party mladých kluků, kteří představí neuvěřitelné kousky na BMX kolech,“ přiblížil Robert Lysák z pořádající BX Agency.

 

Nejen při profi focení Vám udělají společnost animátoři v kostýmech, bary Vám zajistí kvalitní drinky, parket zaplní vertikální mlhy a uvidíte největší stage, která kdy na této akci byla. Mnohem více zažijete a uvidíte, když se DISCOPLESU zúčastníte osobně.

Jeden z minulých ročníků Discoplesu

Soutěž o 2×2 vstupenky na DISCOPLES

 

Stačí nám zaslat správnou odpověď na jednoduchou otázku. Kolikátý ročník Discoplesu se letos koná? Svoji odpověď spolu s celým jménem a tel. číslem nám pošlete do 20. 3. 2019 na email  

Vylosujeme dva výherce dvou lístků. Výherci budou kontaktováni SMS a emailem.

Soutěž skončila. Výherci jsou: Monika Trochtová a Pavol Šulík.

Cena vstupenky s místenkou je 220 Kč a bez místenky je 180 Kč. Vstupenky s místenkou lze zakoupit v Informačním centru Brumov-Bylnice, ty bez místenky zakoupíte v informačních centrech Slavičín, Valašské Klobouky a v Květinářství Bylnice.

 

Na FB události DISCOPLESU zde můžete navíc soutěžit o iPhone!

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi