Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Selský deň hostí mistrovství ve stříhání ovcí

date_range 01.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V pořadí již čtvrtý ročník „Selského dňa" se koná dne 2.6.2018 v areálu farmy Ing. Pavla Šeligy ve Vrběticích. V průběhu dne se uskuteční mnoho soutěží – „Otevřené mistrovství Valašska v sečéní kosú", soutěž ve štípání dřeva, soutěž v řezání břichatkú a další zajímavé aktivity sportovního či výtvarného zaměření. Na pódiu se vystřídá CM Dokopyjan, DFS Dokopyjánek, FS Dúbrava, náladu bude zpestřovat gajdoš Petr Sovják a večer vystoupí oblíbená kapela Naty a Gents.

 Mistrovství české republiky ve stříhání ovcí                        plakát akce zde

Je připravené bohaté občerstvení z jehněčích klobás, hovězích, vepřových či jehněčích steaků, maso z "přeštíka" v kotlíku pana Macků, výrobků z ovčího a kravského mléka. Asi největším lákadlem pro návštěvníky bude opět „Mistrovství české republiky ve stříhání ovcí" a „Otevřené mistrovství Valašska v ruční stříži ovcí". Ve Vrběticích se představí nejlepší profesionální a amatérští střihači elektrickou i ruční stříží z celé České republiky. Soutěžit budou na ovcích plemene Romney z farmy p. Jana Žáka a pořádající farmy Ing. Pavla Šeligy i ženy a senioři. Pod dohledem zkušených rozhodčích z Francie, Slovenska a České republiky uvidíme opět strhující finále na deseti ovcích, kdy v loňském roce byl překonán historický mezník v průměrném čase na jedné ovci 1 minuta a 34 vteřin.

 Na pódiu se vystřídá celá řada souborů a muzik                        plakát akce zde

Srdečně zve všechny návštěvníky na „Selský deň" kolektiv pořádajících lidí i po vyhlášení výsledků k volné zábavě do pozdních hodin.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA