Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Seminář péče o pleť bude zdarma

date_range 27.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

U příležitosti prvního výročí otevření Kosmetiky Charme, která se nachází v Horní Lidči (u nového kruhového objezdu), jsme pro vás připravili zájmový seminář péče o pleť.

Seminář je zdarma a bude probíhat v říjnu, každý pátek od 15 do 16 a od 16 do 17 hod. Je však nutné se dopředu telefonicky objednat (tel.: 732 242 086). Počet účastníků na semináři je max. pět.

Dozvíte se zde např. jaké chyby nedělat při čištění pleti, co vše se na pleti projevuje a jak, výhody a nevýhody permanentního make-upu a jiných invazivních zákroků, prakticky uvidíte, jak probíhá ošetření v salonu…aj. Seminář bude probíhat ve formě „babského dýchánku" a samozřejmostí je i drobné občerstvení.

Zakončete pracovní týden příjemným posezením s kamarádkami ve Studiu Charme. Budeme se na vás těšit!

Další informace se dozvíte také na stránkách studia: http://www.kosmetikacharme.cz/ nebo na facebooku: www.facebook.com/centrumkrasyhornilidec

-PR ČLÁNEK-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA