Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Senátorský chodníček letos v novém

date_range 19.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Tradiční, letos již 9. ročník, turistické, ale i společenské akce, pořádané kanceláří senátorky Aleny Gajdůškové, se uskuteční v sobotu 21. května 2011 se začátkem v 10.00 hodin u památníku Čs. vzájemnosti ve Valašských Kloboukách.

Proti předchozím ročníkům ovšem trasa chodníčku dozná změny. Dosavadní přechod hřebene Bílých Karpat bude doplněn o Moravskou trasu. Turisté, účastníci akce se po slavnostním zahájení autobusy přepraví k Rekreačnímu středisku na Královci, vystoupí na rozhlednu a poté se vypraví k tradičnímu cíli pochodu do Nedašova.

 
Doprovodný kulturní program je připraven. Tradičními partnery akce jsou Město Valašské klobouky, OÚ Nedašov, OÚ Pruské a MO ČSSD Val. Klobouky.

Na setkání s vámi jako svými přáteli, navíc v krásné přírodě Bílých Karpat, se těší místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Alena Gajdůšková.

-tz-

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA