Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Senioři pobesedují o zdravém životním stylu

date_range 26.Dub, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Jarní besídka, kterou pro seniory z Valašských Klobouk již pravidelně připravuje sociální komise rady města, bude letos věnována významu zdravého životního stylu v pokročilém věku. Téma pro návštěvníky rozvinou odborníci na farmacii, zdravou výživu i fyzioterapii, což je bezesporu zárukou kvalitních a užitečných informací. V kulturní části setkání přinesou seniorům pozdrav jara děti ze souboru Klobučánek a malé mažoretky. Beseda se koná v pátek 29. dubna od 15 hodin ve velkém sále KD Klobučan.  
 

foto MěÚ Valašské Klobouky

 
„V úvodní části jarního setkání se seniory přivítáme dva hosty. Prvním bude Renata Mičová, která publikum seznámí s důležitostí pohybu a správné výživy a pohovoří i o prevenci civilizačních chorob. Na její výklad naváže Erika Havlasová, která se bude věnovat vhodnému pohybu a předvede také praktické ukázky doporučeného cvičení," přiblížila program besídky členka sociální komise Eliška Olšáková.

Na přednáškovou část naváže kulturní pásmo, které si pro diváky připraví dětský soubor Klobučánek a mažoretky z kroužku domu dětí a mládeže. „Členky sociální komise připraví pro seniory také malé občerstvení, a tak věříme, že společně strávíme příjemné odpoledne plné milých okamžiků. Všechny srdečně zveme," dodala Eliška Olšáková jménem pořadatelů.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA