Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Senioři se vydají na zájezd na Velehrad

date_range 04.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Celodenní poznávací zájezd na poutní místo na Velehradě spojený s prohlídkou expozice Živá voda připravuje pro seniory na 24. květen město Valašské Klobouky. Pro účastníky bude připraven zajímavý program, při němž se s průvodcem podívají do baziliky i do jejího podzemí. Po obědě se výletníci přesunou do Modré, kde je bude čekat procházka po areálu botanické a sladkovodní expozice, včetně návštěvy tunelu pod vodní hladinou jezera. Zájemci se mohou přihlašovat do 30. dubna.

 Velehrad (zdroj web farnosti)

„Bazilika na Velehradě byla v roce 2008 prohlášena za národní kulturní památku a je vyhledávaným duchovním a poutním centrem Moravy. Srdečně zveme seniory na zájezd, při kterém se seznámí s historií a pamětihodnostmi tohoto významného poutního místa a podívají se také do nedaleké Modré, kde se nachází zajímavá expozice o životě ve sladkovodním jezeře a v jejím okolí. Areál Živé vody je bezbariérový, a tak je pro seniory bez potíží přístupný," pozvala starostka Eliška Olšáková.

Cena zájezdu včetně oběda a veškerého vstupného činí 250 korun. Zájemci se mohou hlásit u referenta odboru sociálních věcí Josefa Vlčka, tel. 577 311 130. Při přihlášení je třeba složit zálohu v plné výši zájezdu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA