Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Senioři v úterý oslaví svůj svátek

date_range 30.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Oslava Mezinárodního dne seniorů 2018, foto: archiv města Val. Klobouky

Senioři z Valašských Klobouk, Smoliny, Lipiny i Mirošova jsou v úterý 1. října zváni k oslavě Mezinárodního dne seniorů. V kulturním domě Klobučan si pro ně připraví hudební vystoupení žáci základní umělecké školy a zdravotnický záchranář Josef Bělaška povede besedu o práci záchranné služby. K svátku pak přijde návštěvníkům popřát také starostka Eliška Olšáková. Setkání bude začínat v 15 hodin.

 

„Mezinárodní svátek všech seniorů si v našem městě připomeneme přesně v den, na který celosvětově připadá. Setkávání starších spoluobčanů u příjemného programu a dobrého občerstvení se stalo již tradicí, a tak věříme, že i letos si na naši podzimní besedu najdou čas a cestu. Srdečně všechny zveme,“ vyjádřila Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA