Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Senioři z Valašských Klobouk obdrží zásilky s respirátory

date_range 23.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V nadcházejících dnech obdrží více než tisícovka místních seniorů ve věku nad 65 let do poštovních schránek zásilky s respirátory, které pro ně pořídilo město Valašské Klobouky. Ochranné prostředky mají pomoct starším spoluobčanům překonávat období, kdy je na frekventovaných místech nošení respirátorů povinné. Na jejich distribuci se budou podílet dobrovolníci z řad zaměstnanců městského úřadu. Nezbytnou zásobu respirátorů už také město poskytlo lidem v hmotné nouzi.

Respirátory připravené pro distribuci klobouckým seniorům

„Vidíme, že období přísných protiepidemických opatření zatím nekončí a že také na jaře bude nutné, aby se lidé na frekventovaných veřejných místech chránili respirátory. Rozumíme také tomu, že dlouhodobá povinnost nakupovat si respirátory může být pro starší spoluobčany finanční zátěží. Naše seniory proto podpoříme a poskytneme jim tři respirátory typu FFP2,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky. „V rozpočtu města máme každoročně připravené finanční prostředky na akce, které pro seniory pořádáme. Bohužel kvůli protiepidemickým opatřením se například jarní besídka neuskuteční, a proto jsme se rozhodli část těchto prostředků využít právě na ochranu zdraví našich starších spoluobčanů,“ vysvětlila.

 

V uplynulých dnech proběhla také distribuce sad deseti respirátorů pro bezmála devadesát občanů v hmotné nouzi a klientů sociálního odboru. Za součinnost děkujeme valašskoklobouckému pracovišti Úřadu práce ČR.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA