Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Seriál besed pro seniory tento rok končí

date_range 30.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Dvě desítky účastníků v minulém týdnu projevily zájem o přednášku zaměřenou na systém sociálních služeb, jichž mohou využívat senioři a osoby s handicapem. Zodpovězeny byly všechny dotazy ohledně poskytovatelů služeb i jejich financování. Stěžejní část odpoledne potom vyplnila diskuse o novém principu výplaty sociálních dávek prostřednictvím sKaret.

 Přednáška o sociálních službách (foto MěÚ Val. Klobouky)

„Tímto setkáním se završil seriál přednášek tématicky zaměřených k Evropskému roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity. Aktivity pro seniory tím ale nekončí, před vánočními svátky připravuje sociální komise návštěvy našich občanů v domovech důchodců a hlavně tradiční vánoční besídku. Na tu srdečně zveme ve čtvrtek 13. prosince od 10 hodin do kulturního domu Klobučan," pozvala členka sociální komise Eliška Olšáková. Kulturní program pro návštěvníky nacvičí studenti valašskoklobouckého gymnázia a jak bývá zvykem, připraveno bude i malé občerstvení.

V příštím roce pak senioři mohou těšit na pokračování přednášek z cyklu Trénování paměti.

Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA