Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Šestašedesátiletý muž skončil na záchytce

date_range 20.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 19.října v odpoledních hodinách na nádraží ČD ve Vsetíně si pomoc policistů vyžádala vsetínská záchranka. Ta vyjela na oznámení cestujících, že při vystupování z vlaku ze schodů upadl pán a poranil si hlavu. Po příjezdu na místo se ale poraněný šestašedesátiletý muž z Valašských Klobouk nechtěl nechat ošetřit a stále členům záchranky vulgárně nadával.

„Za přítomnosti policisty byl muž naložen do sanitky a převezen do nemocnice k ošetření. Od spolucestujících bylo zjištěno, že poraněný byl již při cestě z Valašských Klobouk velmi hlučný a vulgární, byl z něho cítit alkohol," uvedl mluvčí vsetínských policistů Vladislav Malcharczik.

Z vlaku muž vystupoval jako poslední, zapotácel se a upadl bez cizího zavinění. V nemocnici však vulgarita raněného pokračovala a i nadále se nechtěl nechat ošetřit.

„Zdravotnickému personálu nadával, kopal kolem sebe a ženám dělal neslušné návrhy. I zde byla potřebná přítomnost policisty. Ani po našich výzvách svého protiprávního jednání nezanechal. Neuposlechl ani výzvy k orientační dechové zkoušce," podotkl mluvčí.

Po vzájemné domluvě s ošetřující lékařkou a základním ošetření tržné rány na hlavě zraněného muže policisté rozhodli o jeho převozu do záchytné protialkoholní stanice v Kroměříži.

„Noc v tomto zařízení jej bude stát téměř devět tisíc korun. Dále bude správní orgán řešit jeho přestupky proti veřejnému pořádku a občanskému soužití, kde mu hrozí pokuta až dvacet tisíc korun," dodal Vladislav Malcharczik.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA