Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Seznamkový podvodník vylákal z ženy 700 tisíc. Prohrál je ve vsetínské herně

date_range 29.Čvn, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Jestli máš peníze, slíbím ti lásku. Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality obvinili osmadvacetiletého muže z Valašského Meziříčí ze spáchání zločinu podvod, protože na přelomu roku uvedl v omyl šestatřicetiletou ženu ze Zlína a postupně z ní vylákal téměř sedm set tisíc korun.

 

Seznámili se na internetové seznamce. Muž ženě, tvrdil, že s penězi nemá problém, protože je společníkem v rodinné firmě zabývající se kamionovou dopravou. Žena mu uvěřila. Nejprve mu půjčila své vlastní úspory, později se zadlužila u bank. „Realizace veškerých půjček proběhla v pouhých osmi dnech. Za stejnou dobu zvládl dlužník prohrát ve výherních automatech v kasinu ve Vsetíně více než 600 tisíc korun,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Žena podala na muže trestní oznámení v polovině února, v době, kdy zjistila, že jí muž o svém finančním zabezpečení zřejmě lhal a kdy již různým bankovním institucím dlužila téměř milion korun včetně úroků.

 

Kriminalisté zjistili, že je k muži vedeno několik exekučních řízení. „Navíc se přiznal, že dluží peníze i dalším několika ženám, s nimiž se v minulosti seznámil. Muži, který byl za obdobný trestný čin již jednou potrestaný, hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na osm let,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA