Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sezona na Cyklostezce Bečva se formálně uzavřela

date_range 23.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Uzavření sezony na Cyklostezce Bečva. Foto: archiv města Vsetín

Ani chladné ranní počasí neodradilo v sobotu 19. září na šest desítek cyklistů v čele se starostou města Jiřím Růžičkou a místostarostou Pavlem Bartoněm, aby jízdou ze Vsetína na Halenkov, kde byl připraven doprovodný program, formálně uzavřeli sezonu na Cyklostezce Bečva.

 

V ranních sobotních hodinách klesla rtuť na teploměru ve Vsetíně až k pěti stupňům Celsia. Možná i tento fakt odradil řadu cyklistů, aby se aktivně zúčastnili uzavření sezony na Cyklostezce Bečva. Ti, kteří si tuto akci nenechali ujít, jistě nelitovali. Teplota díky slunečnému počasí rychle stoupala a celý den nakonec provázelo ideální počasí, odpovídající babímu létu.

 

Uzavření sezony na Cyklostezce Bečva. Foto: archiv města Vsetín

 

Peloton vyrazil po desáté hodině ze vsetínské Ohrady po cyklostezce až do sportovně-zábavního areálu u halenkovského fotbalového hřiště, kde byl připraven pestrý program, jehož součástí bylo také losování tomboly. „V rámci programu si cyklisté užili prezentaci Českého červeného kříže, městské policie či střediska volného času Alcedo. Vypůjčit a vyzkoušet si mohli skákací boty, minikolo, minitandem, klokaní boty a velociped. Dětem pak byl k dispozici skákací hrad a malování na obličej,“ vyjmenoval místostarosta pro oblast cestovního ruchu Pavel Bartoň s tím, že samozřejmostí bylo i bohaté občerstvení.

 

Letošní sezona na Cyklostezce Bečva je formálně uzavřena, cyklistům ale samozřejmě slouží nadále. Dokud to dovolí počasí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA