Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sezóna na Cyklostezce Bečva začala

date_range 30.Dub, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Za krásného slunečného počasí byla v sobotu 28. dubna v dopoledních hodinách společnou vyjížďkou na kole zahájena sezóna na celé délce Cyklostezky Bečva. Jízdy se zúčastnilo několik desítek cyklistů všech věkových kategorií a jedinou podmínku účasti bylo funkční jízdní kolo.

Začátek trasy byl od letního koupaliště ve Valašském Meziříčí. „Zúčastnila jsem se hlavně kvůli nádherné přírodě, zdraví a nabití energie. Je to úžasný pocit se odreagovat od týdenní práce a nemyslet na nic. Tato cyklostezka patří k nekrásnějším, které jsem kdy projela," řekla mladá žena z Valašského Meziříčí.

foto MěÚ Valašské Meziříčí

Pro každého účastníka společné jízdy byl připraven malý symbolický dárek. V Gibon parku v Rožnově pod Radhoštěm bylo pro cyklisty přichystáno občerstvení.

Krátce před startem pozdravil všechny účastníky jízdy starosta Valašského Meziříčí Jiří Částečka spolu s místostarostou města Jiřím Pernickým. Poté se oba zařadili do čela skupiny. Následně se všichni účastníci rozjeli stejným směrem do Rožnova pod Radhoštěm.

Renata Votrubová (-rv-)

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA