Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sezóna plesů pokračuje Valašským bálem

date_range 27.Led, 2012 featured_play_list Aktuality
 
 
Plesová sezóna je v plném proudu. K tradičním akcím patří již 28.valašský bál ve Valašských Kloboukách, kde se sejdou krojovaní z širokého okolí.

Bál se koná v sobotu 28.ledna v 19.30 v kulturním domu Klobučan. Kromě bujného veselí na parketu při dechové hudbě Valaška a cimbálových muzikách souboru Klobučan s primáši Petrem Vašíčkem ml. a Janem Fojtů se můžete zapojit do koštu a hodnocení trnkové slivovice, nebo se zasmějete a odnesete si některou z pěkných cen v Trnkové lotérii.

 

Valašský bál 2011   foto archív pořadatelů    více fotek

 
Hostem bálu je folklorní skupina Děcka ze Skoronic, který nás zpěvem zavede na Slovácko. V průběhu večera si vyzkoušíte figurální tance a točenou a zahrajete typické valašské hry. V předtančení se během večera představí mládež Klobučanu a naši odzemkáři. K občerstvení bude připravena kyselica, guláš i frgále i něco k zapití…

Předprodej vstupenek a odevzdání soutěžních vzorků slivovice je do pátku 27.ledna 15 hod na Infocentru na klobouckém náměstí. Pozdější rezervace na tel. 731 163 592 p. Tarabusová.

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA