Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sezóna ve Ski areálu Razula vrcholí: o víkendu bude testování skialpů a dětský závod

date_range 27.Úno, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Lyžařská škola Horal

Lyžařská sezóna ve Velkých Karlovicích zdaleka nekončí. Návrat mrazivých teplot opět zlepšil podmínky na sjezdovkách zdejšího Ski areálu Razula, kde leží 40 centimetrů kvalitního sněhu, a předpověď počasí na příští dny slibuje další zlepšení. Středisko na víkend chystá dvě doprovodné akce – testování skialpů a lyžařský závod pro děti.

 

„Díky mrazům jsme mohli v týdnu opět chvíli zasněžovat, v noci na čtvrtek přibyla trocha přírodního sněhu a v pátek čekáme větší sněhovou nadílku. Zájem lyžařů sice postupně slábne, mnozí už vyrážejí na kolo, ale ti, co si přijedou zalyžovat, si chválí opravdu kvalitní jarní lyžování. Určitě ještě není na místě uklízet lyže do sklepa,“ láká lyžaře Lukáš Hájko ze Ski areálu Razula. Hotely Resortu Valachy, jehož je středisko součástí, v příštím týdnu ještě nabízí volné pokoje, volné termíny na lekce lyžování i snowboardingu má zdejší Lyžařská škola Razulák.

 

V sobotu 29. února se bude v areálu konat oblíbené testování skialpů Dynafit na sjezdovce Razula a v neděli 1. března od 13 hodin poslední letošní závod O pohár strašidýlka Razuláka na sjezdovce Horal. Zajímavá podívaná čeká v neděli 1. března lyžaře u sjezdovky Razula: v prostoru vedle svahu se odehraje tradiční hasičská soutěž Zimní železný hasič Velkých Karlovic. Provoz pro lyžaře nebude nijak omezen.

Lyžařská škola Horal

Nadcházející víkend ve Ski areálu Razula je už předposledním v letošní zimní sezóně. „Příští víkend se jako tečka za sezónou v sobotu 14. března uskuteční tradiční Maškarní lyžovačka na Horalu. V neděli 15. března budeme lyžovat naposledy, pak již sezónu ukončíme, sjezdovky přenecháme sáňkařům a začneme se chystat na jarní úklid a přípravu letních aktivit. Hned týden po ukončení lyžařské sezóny chystáme sportovní pobyt s cvičitelkou Hankou Kynychovou a Běžeckou školu Miloše Škorpila a už jsme také doladili velikonoční program pro naše hosty, pro které na svátky připravujeme kurz pečení frgálů, zdobení perníčků, pletení pomlázek, ale i nordic walking vycházky, jógu nebo výlet za ovečkami pro děti,“ dodal ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA