Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silně opilá matka vezla v kočárku dítě

date_range 29.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

3,62 promile alkoholu v dechu naměřili v pátek odpoledne policisté z Karolinky dvaatřicetileté matce, která vezla v kočárku svého ročního chlapečka. Případem se už zabývá oddělení sociální a právní ochrany dítěte.

V pátek krátce před pátou hodinou dopoledne oznámil na policii v Karolince anonym, že údolím Miloňov ve Velkých Karlovicích jde silně opilá žena, která veze kočárek s malým dítětem. Oznamovatelka uvedla, že má strach o zdraví dítěte, proto na policii volá.

Foto

Ilustrační foto

Hlídka policistů z Karolinky vyjela ženu hledat. Ta už mezitím došla domů a kočárek nechala venku před domkem, u kterého policisté zazvonili. „Otevřela nám silně opilá žena, která držela na rukou malého chlapečka. Neprodleně jsme vyrozuměli pracovnici oddělení sociální a právní ochrany dítěte, která přijela na místo situaci řešit," řekla tisková mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková. 

V domě nikdo jiný, kdo by se o dítě postaral, nebyl, proto zkontaktovala sociální pracovnice příbuznou opilé ženy, která si dítě převzala dočasně do své péče. Policisté provedli u matky chlapečka dechovou zkoušku s výsledkem 3,62 promile.

Druhý den dopoledne přijeli policisté se sociální pracovnicí do domku znovu, aby se přesvědčili, že žena vystřízlivěla a je schopna se o dítě postarat. Chlapečka tak příbuzná předala zpět matce, která se ovšem ještě předtím podrobila dechové zkoušce, jež vyšla negativně.

„Pro policii předáním události do kompetence oddělení sociální a právní ochrany dítěte práce na tomto případu končí," dodala tisková mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA