Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silně opilý muž havaroval v Luhačovicích

date_range 13.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
LUHAČOVICE – Policisté ze zlínského dopravního inspektorátu vyšetřují havárii jednadvacetiletého řidiče, který řídil silně opilý. Havárie se stala v neděli 11. ledna po třetí hodině ráno v Luhačovicích na ulici Nádražní. Řidič jel rychleji než měl, při projíždění zatáčky nezareagoval včas a vyjel mimo vozovku. Bokem osobního auta narazil do zdi rodinného domu. Při havárii se nikdo nezranil. U dechové zkoušky řidič nadýchal 1,91 promile. Škoda na autě se odhaduje na 20 tisíc korun, zeď domu poškozena nebyla. Policisté podnapilému mladému řidiči zadrželi řidičský průkaz a další jízdu mu pochopitelně zakázali.  
 
Policisté nemusejí být voláni k dopravním nehodám, u kterých způsobená škoda nepřesáhne 100 tisíc korun. To ale neplatí, když je někdo u nehody zraněn, nebo pokud je viník nehody pod vlivem alkoholu nebo drogy. V roce 2009 jde už o třetí nehodu, u které hrál roli alkohol. K té první došlo hned v noci na Nový rok, kdy mladá řidička nezvládla řízení a havarovala. Pozitivní dechovou zkoušku měl i chodec, kterého minulý týden srazilo auto na silnici v Zádveřicích na Zlínsku.

V roce 2008 policisté zjistili alkohol u viníka dopravní nehody ve 106 případech.

 

Jana Bartíková
PČR Zlín

 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA