Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silně opilý muž stopoval v noci auta

date_range 30.Dub, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 29.4. kolem jedenácté hodiny večer přijalo operační středisko ve Zlíně na lince 158 oznámení od řidičů, že na silnici I/57 v obci Leskovec stopuje silně opilý muž vozidla.

„Na místo vyjela hlídka policistů z Horní Lidče, která našla opilého muže sedět na okraji vozovky. Nesrozumitelně uváděl, že nasedl na špatný vlak, pak vystoupil v Leskovci a potřebuje odvézt do Jablůnky," popsala chování muže policejní mluvčí Lenka Javorková.

Jelikož neměl žádné peníze, stopoval vozidla. Policisté zjistili, že se jedná o dvaatřicetiletého muže ze Vsetína, kterému naměřili v dechu 3,50 promile alkoholu.

„Stopováním vozidel a pohybem na komunikaci v silně opilém stavu ohrožoval svůj život, proto ho policisté zajistili a na základě rozhodnutí lékaře odvezli do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži, kde ho o čtvrt na dvě v noci předali lékařskému personálu," dodala Javorková.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA