Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silné poryvy větru poškodily střechu domu

date_range 26.Lis, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Hasiči v sobotu 25. listopadu odstraňovali následky poryvů větru na několika místech Zlínského kraje.

„Ve většině případů se jednalo o spadlé stromy, které blokovaly provoz na silničních komunikacích, a to v Jasenné a v Brumově-Bylnici na Zlínsku, a dále v Hutisku-Solanci, v Poličné a v Růžďce na Vsetínsku," uvedl mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička.

Ilustrační foto: HZS

K náročnějším zásahům patřilo odstranění stromu nad garáží v Bystřičce na Vsetínsku, které od 10:25 hodin prováděli profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí. Ti strom odstranili z automobilové plošiny. Ke škodě na majetku nedošlo.

V obci Police na Vsetínsku došlo k poškození plechové krytiny rodinného domu. Dobrovolní hasiči obce Police zde od 12:40 hodin, s využitím lezecké výstroje, provizorně opravili střešní krytinu.

V obci Police na Vsetínsku došlo k poškození plechové krytiny rodinného domu

„Nejvážnější případ se stal v 12:36 hodin v Podhradní Lhotě na Kroměřížsku, kde spadlé stromy poškodily betonový sloup nízkého napětí. Došlo tak k přerušení dodávky elektrické energie. Profesionální hasiči z požární stanice Bystřice pod Hostýnem odstranili tři spadlé stromy s motorovými pilami a následně místo předali pohotovostní službě provozovatele rozvodné sítě," dodal Žemlička.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA