Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silný vítr zaměstnával hasiče celou neděli

date_range 29.Říj, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Od šesti hodin ráno do dvacáté hodiny večerní hasiči zasahovali u 285 případů spojených se silným větrem, který se přehnal přes Zlínský kraj. Intenzita začala stupňovat kolem poledne.

„Vyjížděli jsme především k popadaným stromům na komunikace, chodníky a cyklostezky. Dále jsme řešili strhané elektrické vedení či poškození střech různých objektů. V Mistřicích na Uherskohradišťsku jsme zasahovali u kuriózní události. Díky povětrnostním podmínkám se zde vyvrátila stavební buňka. Silný vítr ji poté kutálel po silnici," popsala tisková mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

     Hasiči odstraňují popadané stromy           foto: HZS        další foto (10)

Naštěstí během dne nedošlo ke zranění osob ani zasahujících profesionálních a dobrovolných hasičů. Po 17:00 hodině se intenzita výjezdů zmenšila. Hasiči však odstraňovali následky i následující hodiny.

Nejvíce zásahů hasiči zaznamenali na Zlínsku a to 93 výjezdů, na Kroměřížsku 79, na Uherskohradišťsku 57 a na Vsetínsku 56.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA