Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silvestrovské oslavy ve Vsetíně, ohňostroj také v Sidonii

date_range 28.Pro, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Poslední den letošního roku bude centrum města Vsetína patřit bubenické show a velkému ohňostroji v rámci silvestrovské oslavy města.

 

V 18.30 hodin diváky na terase domu kultury rozehřeje silvestrovská bubenická show skupiny Wild Stick. Jedinečná formace mladých bubeníků je složená z profesionálních hráčů a studentů konzervatoře. Budete mít možnost prožít jedinečný bubenický nářez, který vám utkví v hlavě a nabije vás pozitivní energií.

 

To vše završí novoroční přání z úst starosty města Vsetína Jiřího Růžičky, který odpočítá odpálení velkého téměř sedmiminutového slavnostního ohňostroje s Austinem, který rozzáří nebe nad Vsetínem v 19.00 hodin.

 

Tradiční ohňostroj také v Sidonii

 

Velké oblibě se těší také silvestrovský ohňostroj v Sidonii. Tradiční akce v blízkosti česko-slovenské státní hranice se koná 31.12.2019 v 18:00 hod. na prostranství u hostince U Pekařů.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA