Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silvii Zvonkové se líbila domácí atmosféra

date_range 18.Říj, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Kašavský biker Michal Krejčí (Valachbajk Team) vyhrál závod horských kol na Ploštině. V podniku dlouhém 13 kilometrů rozloženém do pěti okruhů, dosáhl času 36:47. Druhé místo obsadil se čtyřsekundovou ztrátou Pavel Ovesný (Zvonek Sport Valašské Klobouky), bronz bral Zdeněk Skyba (FORCE KCK Cykloteam Zlín, 37:39).

„Hned v prvním výjezdu po startu jsem chtěl Pavlovi Ovesnému odjet. Ten však zareagoval a zůstal se mnou na čele. Díky ostrému tempu jsme se ale vzdálili ostatním soupeřům. V každém dalším zhruba dvouminutovém stoupání jsem se ovšem snažil od Ovesného znovu odpoutat. On ale můj mírný náskok vždycky smazal. Teprve v nájezdu do posledního kola jsem si na první příčce vytvořil desetisekundový náskok a ten se mi podařilo udržet až do cíle," popsal vývoj zajímavého závodu Michal Krejčí.

 Závod horských kol na Ploštině                        foto: M. Častulíková                  fotogalerie

Mezi ženami získala první příčku Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky), jež zajela na desetikilometrové trati rozložené do třech okruhů, čas 26:41. Stříbrná skončila její týmová kolegyně Petra Holznerová (30:52), třetí pozici obsadila Lenka Černá (HBT Zlín, 33:18).

„Ploštinu mám kousek od domova a navíc okolo tohoto závodu bývá vždy přátelská domácí atmosféra," vysvětlovala, proč si ještě prodloužila sezonu horských kol Silvie Zvonková.

Bikerka z Valašských Klobouk bez problémů splnila roli největší favoritky. „Od startu do cíle jsme jela na první pozici. Na zajímavé trati se mi líbil nový výjezd v lese. Ten udělal závod ještě atraktivnějším," užívala si podzimní pobyt na Ploštině Zvonková.

 Závod horských kol na Ploštině                        foto: M. Častulíková                  fotogalerie

Vítězové jednotlivých kategorií závodu horských kol na Ploštině 2018:
Muži do 39 let: Zdeněk Skyba (FORCE KCK Cykloteam Zlín).
Muži do 49 let: Michal Krejčí (Valachbajk Team Kašava).
Muži nad 50 let: Petr Solin (CK Křivoklád).
Junioři: David Šogut (Pržno).
Ženy do 39 let: Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky).
Ženy nad 40 let: Petra Holznerová (Zvonek Sport Valašské Klobouky).
Juniorky: Aneta Chudárková (Cykloch Team).

Vítězové žákovských kategorií závodu horských kol na Ploštině 2018:
Iva Smetanová (Jasenná), Luděk Kovařík (SK Edie Team Vsetín), Vojtěch Kučera (Přerov), Sára Škubalová (Otrokovice), Václav Plšek (Cykloch Team Zlín), Zuzana Kovaříková (SK Edie Team Zlín), Ondřej Matula (Tufo Otrokovice), Kateřina Seidlová (SK Edie Team Vsetín), Tomáš Chovanec (4Ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem), Amálka Zichová (Drnovice).

Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA