Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Skáčete rádi přes švihadlo? Pomozte handicapované Adélce

date_range 04.Led, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Adélka Petříková

Chcete pomoct malé handicapované Adélce. Stačí umět skákat přes švihadlo. Spolek Srdce na pravém místě pořádá charitativní projekt, jehož cílem je pro Adélku vybrat minimálně 123 123 Kč. Zúčastnit se můžou jednotlivci, ale i dvou až pětičlenný týmy. Dalším cílem projektu je během ledna naskákat 10 000 000 přeskoků. Zhruba tolik, kolik má Česko obyvatel.

 

,,Myšlenka pomoct Adélce se zrodila loni na přelomu září a října. S nápadem přišel Dan Polách, který každé ráno skáče přes švihadlo. Ten navrhl od 1. ledna do našeho projektu zapojit celou republiku,“ vysvětluje předseda spolku Srdce na pravém místě Jakub Kohoutek.

 

Zapojit se může každý.

 

,,Nejprve je nutné zaregistrovat se a pak zaplatit 123 Kč, nebo 5 Euro,“ prozradil základní kritéria Kohoutek.

 

Skákat se bude od 1. ledna do 31. ledna 2021.

 

 

,,Do připravené tabulky si každý zapíše počet přeskoků za jednotlivé dny. Systém pak automaticky spočítá součet přeskoků jednotlivců, celého týmu a také součet všech přeskoků všech zapojených skokanů. Protože ale není možné výkony nijak kontrolovat, tak u účastníků očekáváme férovost, aby to celé mělo smysl,“ žádá o poctivý přístup k projektu Jakub Kohoutek.

 

Ten také na emailu jakub@srdcenapravemmiste.cz., nebo na telefonu 775 941 506 podá veškeré informace. Všechny informace jsou rovněž na webu akcesrdce.cz.

 

ADÉLKA

Adélka Petříková je nádherná holčička z Kvasic na Kroměřížsku, která potřebuje nejen lásku, ale také finanční pomoc.

 

Manželé Petříkovi přivedli na svět v roce 2012 krásná dvojčátka. Kluka Tadeáška a holčičku Adélku. Bohužel Adélka se narodila se vzácným syndromem Phelan Mc Dermid. Jde o vzácnou vrozenou vadu, kdy v těle dítěte chybí část chromozomu. U Adélky způsobuje hypotonii, která ji brzdí ve fyzickém vývoji. Každý případ je odlišný a příznaky jsou individuální. Bohužel nejde dopředu říci, jak se bude tato skutečnost do budoucna projevovat. Spolek Srdce na pravém místě podporuje rodinu Petříkových z Kvasic.

 

 

Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA